Poradnik

Colostrum bovinum- siła w małej kapsułce

Suplement colostrum jest doskonałym uzupełnieniem diety dla tych, którzy pragną zachować swoje zdrowe i piękne ciała w najlepszej kondycji. Regularne zażywanie ich pozwoli na wyregulowanie gospodarki w ciele i usprawnienie pracy wielu układów. Dzięki temu będą one pracować wydajniej, łatwiej się regenerować. To bardzo poprawia nasze funkcjonowanie i sprawia, że możemy lepiej wykorzystywać siły naszego organizmu.

W czym siara mleka klaczy jest lepsza od krowiej?

Siara klaczy ma ta przewagę nad siarą mleka krowiego, że nie ma właściwości uczulających. Dlatego może być używana przez wszystkich. Często jest wykorzystywana do produkcji kosmetyków- jest doskonałą substancją aktywną, która doskonale działa na nasz organizm zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Dzięki niej nasze ciała mają szanse na lepsze wykorzystywanie zasobów naszych organizmów. Jeśli wiemy że jesteśmy uczuleni na kazeinę z mleka krowiego, t sposobem na skorzystanie z dobrodziejstw colostrum jest używanie produktów z linii produkowanej z siary mleka klaczy.

Suplementy dostępne dla każdego

Suplementy colostrum są dla każdego. Dzięki temu, że mają tak dużo substancji odżywczych, pozwalają na skutecznie ich wykorzystanie przy regeneracji czy regulacji wielu naszych układów jak np. układu pokarmowego, odpornościowego czy nerwowego. Kompleksowość i uniwersalność tego środka sprawia, że może być stosowana u szerokiej rzeszy osób, zmagających się z wieloma problemami. Wszystkie informacje o produktach znaleźć można na stronie producenta.

Czytaj więcej  Neonatolog w Poznaniu- szukaj w Neomedica

Udostępnij

O autorze