Poradnik

Kosmetyki dla kobiet na bazie siary klaczy?

Dzisiejsza kosmetologia oferuje dużo różnych zabiegów oraz kosmetyków, które pomagają zachować urodę i zdrowie. Coraz częściej producenci kosmetyków patrzą wstecz. Zaczynają wykorzystywać znane już i sprawdzone rozwiązania sprzed lat. Idealnym przykładem jest colostrum bovinum. Jest to składnik, który znajduje się w mleku klaczy lub krowy.

Co to colostrum bovinum?

Jest to składnik numer jeden i ma on ogromny wpływ na nasze ciało. Niezależnie od wieku, czy jest to młoda czy już starsza osoba, każdy może go stosować. Jest on także hipoalergiczny, czyli nawet alergicy mogą korzystać z colostrum. Siara mleka klaczy nie posiada składników kazeiny, czyli składników alergizujących. W przeciwieństwie do siary mleka klaczy, w siarze mleka krowiego znajdują się te alergeny. Dzięki temu siara mleka klaczy może być wykorzystywana w 100%.

Odżywienie skóry.

Wyjątkowe balsamy z mlekiem klaczy są idealne dla skóry suchej. Przy regularnym stosowaniu sprawią, że nasza skóra stanie się delikatna i miękka w dotyku. Korzystając również z suplementów możemy działać od wewnątrz. Dzięki nim wzmocnimy naszą skórę od wewnątrz i ją odbudujemy. Aby pozytywnie wpłynąć na nasze ciało warto korzystać z kapsułek zawierających siarę krowią. Pomagają one uregulować wiele układów organizmu. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę producenta:

Czytaj więcej  Technologia motoryzacyjna w służbie ludziom

Udostępnij

O autorze